Yılların Deneyimi ve Tecrübesiyle Kurmuş Olduğumuz İşletmemizin Yurt İçinde ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini artırmak amacı ile, kendi uzmanlık alanımızda, özel tasarım ve modellerimizle öncü ve rekabetçi yapıda, müşterilerin ihtiyacı olan ürünleri üreterek, nihai müşteri memnuniyetini hedef alan, kendi markası ile Dünya’ nın güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmak. Değimi kucaklarız; değişimin en hızlı ve sorunsuz şekilde hayata geçmesi için kendimiz dahil herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini biliriz. Hatalarımızdan öğrenebildiğimiz ve hatalarımızı tekrarlamadığımız sürece inisiyatif kullanırız, kullanmayı teşvik ederiz. Performansı objektif ve ölçülebilir kriterlere göre tanımlar, adil ve tutarlı bir şekilde değerlendiririz. İyi yapılan bir işi mutlaka takdir ederiz; aynı zamanda birbirimizi geliştirmeye yönelik geribildirimlerde bulunuruz. Doğruluğuna inandığımız konuları rasyonel bir şekilde sonuna kadar savunur, hayata geçirmek için yapıcı bir şekilde çalışırız. İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz. Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız. Verdiğimiz hizmetlerde tüm yasal gereklilikleri yerine getirerek, müşterilerimizin hizmet ve kullanımına sunmak,Ürün ve hizmet kalitesini sürekli arttırarak; global çapta rekabet edebilir ürünleri yerli üretim avantajı ile piyasaya sunmak, Müşteri memnuniyetini arttırmak için; son teknoloji ürünleri yine son teknoloji test yöntemleri ile test ederek, sürekli iyileştirmeyi hem amaç hem de araç haline getirmek, Kalite politikası ve hedeflerinin tüm şirket bünyesinde benimsenmesi için gerekli çalışmaları yaparak, çalışan eğitimlerini organize etmek, Sürekli iyileştirmeyi şirketin her alanında en önemli hedef haline getirmek, en temel kalite politikamızdır. Ürün çeşidi ve kalitesini tüketici beklentileri ve istekleri doğrultusunda yönlendirmek, Yürürlükte olan yasalar çerçevesinde hareket etmek ve maksimum düzeyde duyarlı olmak, İstihdamı arttırmak, insana yatırım yapmak, çalışanlarımızı eğitmek, iş memnuniyetini sağlamak ve motivasyonu arttırmak, Tüketici memnuniyetini ön planda tutmak, Uluslararası standartlarda üretim ve dağıtım hizmeti sağlamak, Kurum kültürünün oluşmasını sağlamak, Takım çalışmasına önem vermek, Tüketicilerimizin isteklerini karşılayacak kalitede ürünleri, rekabet ortamının gerektirdiği maliyette üretmek ve zamanında teslim etmek, çalışanlarımızın sürekli gelişme bilinci içerisinde, işlerini ilk seferde tam ve doğru şekilde, sıfır hata hedefleyerek yapmaları temel görev ve sorumluluklarıdır.

Adı veya Ticaret Unvanı: EMİNE TEPEDELEN BEKAR
İlgili Sektör: 14.13.04 Dış giyim eşyası imalatı, dokuma, örme (trikotaj) ve tığ işi (kroşe), vb. kumaştan olanlar (kaban, palto, ceket,
pantolon, takım elbise, döpiyes, anorak, yağmurluk, gece kıyafetleri vb.) (iş giysileri ve terzilerin faaliyetleri hariç)
Adres : TAHSİN YAZICI MAH. 9125/9 SK. 22 A/A KARABAĞLAR/İZMİR
Tel : (555) 165-5529 Fax: Web adresi : E-posta : [email protected]
Vergi dairesi ve vergi numarası : KADİFEKALE, 48814310076
Yasal Yetkili(lerin/nin) adı ve unvanı (1) EMİNE TEPEDELEN BEKAR-Sahibi